Dárky v balónku

Velký překvapením pro obdarované je dárek v balónku. Do velmi kvalitních, průhledných balónků s tematickým potiskem vložíme dle Vašeho přání plyšové hračky, oblečky pro novorozence, peníze pro novomanžele a oslavence, poukázky, sladkosti, květiny, šperky a další. Základní cena je 290 Kč (možnost dodat vlastní dárek do balónku). Další cena je určena individuálně, dle vybraného dárku uvnitř. Dárek je možné, po telefonické domluvě, doručit přímo k nám.

Balonkové kytice

Jsou set balónků plněných heliem, určených ke konkrétní příležitosti: den matek, k brzkému uzdravení, narození dítěte, narozeniny, svatba atd. Součástí balónkové kytice je těžítko, šňůrky, smluvený počet balónků plněných heliem a Hi-Float gelem pro delší dobu vznášení Balónkovou kytici doručíme přímo obdarovanému (nutná platba předem v hotovosti nebo na bankovní účet FIO 2600698114/2010)

 

 

 

Ceník rozvozu
• Chrudim – zdarma, okolí Chrudimi (do 10 km) – 40 Kč
• Pardubice – 100 Kč
• Hradec Králové – 250 Kč

Upozornění
Studený vzduch, horký vzduch, vysoká vlhkost vzduchu, změna barometrického tlaku ,vysoké výšky, ventilátory ….to vše může snížit dobu létání balónků. Díky těmto vlivům se může doba létání zkrátit pouze na jeden den, při jiných příležitostech mohou stejné balónky létat po mnoho dní. Zaručujeme, že Vaše balónky budou dodány v bezvadném stavu, ale doba létání se může změnit vzhledem k podmínkám.

 

 

Poptávkový formulář

Novinky a aktuality

Všechny novinky
Dort

Otevírací doba prodejny BALONKÁRNA

11.09.2018

 

                                               Středa:    11:30 - 14:00

                                               Čtvrtek:   11:30 - 14:00

                                               Pátek:     09:00 - 16:30

                                               Sobota, neděle a státní svátky dle domluvy.

Rychlý kontakt

Všechny kontakty

info@balonparty.cz
+420 727 96 15 15
Na Rozhledně 766, Chrudim

Úvod Služby Reference Novinky E-shop Obchodní podmínky Kontakt